0212 574 05 06 - 0532 385 75 38

Dolgu

Yaşımız ilerledikçe cildimiz elastikiyetini kaybeder. Buna bir de cilt altındaki yağ dokusunun zayıflaması da eklenince kaçınılmaz sonuç, yüzümüzdeki kırışıklıklar, çizgiler ve yaşlı bir yüz görünümüdür.

Dolgu uygulaması vücudumuzda var olan ve bir döngü içinde yapılıp-yıkılan ve tekrar yapılan hücreler arasındaki boşluğu dolduran, hyalüronik asit isimli maddenin fabrikasyon olarak üretilmiş formlarının uygulanmasıdır.

vücut-dolgusu

Hacim kaybı olan veya derin çizgilenmeler olan her bölgeye uygulanabilir. Başlıca uygulanma alanları; burun kanatlarından dudak kenarlarına uzanan çizgiler, burun ile üst dudak arasındaki çizgiler, dudak etrafındaki çizgiler, alındaki çizgiler, derin yara ve izler, kaşlar arasındaki derin çizgilerdir.

Ayrıca hacim kaybı olmamasına rağmen çeşitli bölgelerdeki dolgunluğu arttırmak için de kullanılabilir. Örneğin daha belirgin elmacık kemikleri veya daha dolgun dudaklar elde etmek için.

Hyalüronik asit en sık kullanılan dolgu maddesidir. Uygulama 20- 30 dakika sürer ve sonuç anında ortaya çıkar. Etki süresi yapılan bölgeye göre farklılık göstermekle beraber, yaklaşık olarak 6-12 aydır.

Dolgu maddelerinin yan etkisi yoktur ve sağlığa zararlı değildir.

Dolgu hakkında merak ettiğiniz noktalar, operasyon detayları ve fiyat bilgisi almak isteyen değerli ziyaretçilerimiz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirler.

Op.Dr.Tamer Yavaş