0212 574 05 06 - 0532 385 75 38

Işık Dolgusu

Dolgu uygulaması ile mezoterapi uygulamasının kombine bir şekilde yapılmasını içeren bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yönteminde cilde konsantre bir şekilde hiyalüronik asit ile birlikte 8 aminoasit , 3 antioksidan ve 3 mineral enjekte edilir. Konsantre hiyalüronik asit cildin tekrar yoğunlaşmasını ve nemlenmesini sağlar ve etkisi ciltteki ince kırışıklıkların giderilmesi , dolgunluk ve parlaklık olarak kendini gösterir. İçerikte var olan aminoasitler, antioksidanlar, mineraller ve vitaminler ise cildin tekrar onarılmasını ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korunmasını sağlar.

ışık-dolgusu

Işık dolgusunun cildinizde yaratacağı etkiler;

  • Cildin yoğun bir şekilde nemlenmesi,
  • Cildin ışıltı kazanması,
  • İnce kırışıklıkların giderilmesi,
  • Cildin yenilenmesi ve serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korunmasıdır.

Birinci seansın sonunda olumlu etkisi ortaya çıkmakla birlikte önerilen tedavi çizelgesi 3 hafta aralıklar ile uygulanan 3 seans şeklindedir. Diğer mezoterapi uygulamalarında olduğu gibi hasta uygulama sonrasında günlük hayatına devam edebilir.

Işık Dolgusu hakkında merak ettiğiniz noktalar, operasyon detayları ve fiyat bilgisi almak isteyen değerli ziyaretçilerimiz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirler.

Op.Dr.Tamer Yavaş