0212 574 05 06 - 0532 385 75 38

Cinsel Bölge Estetiği

Kadın cinsel organını oluşturan yapılardan biri olan iç dudakların küçültülmesine ve şekillendirilmesine yönelik yapılan ameliyattır. İç dudakların, dış dudaklardan dışarı sarkması, kadınlarda estetik kaygılar oluşturmasıyla birlikte aynı zamanda fiziksel rahatsızlıklara da sebep olabilir. Bu durum yapısal olarak görülebileceği gibi aşırı kilo alıp vermelerden sonra ya da doğumlardan sonra da görülebilir.

cinsel-bolge-estetigi-2

Labioplasti ameliyatı yaklaşık olarak 45 dakika süreli, istendiği taktirde lokal anestezi altında da yapılabilen bir ameliyattır. Ameliyat sonrası genital bölgede ( cinsel organda ) yaklaşık olarak 3-4 gün süreli şişlikler ve morluklar oluşabilir. Hastanın 2 .günden sonra banyo yapması mümkündür. 3-4 hafta süreli olarak cinsel perhiz gerekmektedir, sonrasında hastamız rahatlıkla cinsel yaşamına geri dönebilir.

Cinsel Bölge Estetiği hakkında merak ettiğiniz noktalar, operasyon detayları ve fiyat bilgisi almak isteyen değerli ziyaretçilerimiz aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirler.

Op.Dr.Tamer Yavaş